O nas

/O nas
O nas2018-03-11T02:22:03+00:00

O NAS:

Jeśli szukasz idealnej oprawy muzycznej na wesele – Kapelusze to najlepszy zespół weselny w Krakowie i nie tylko!  Jeśli natomiast szukasz zespołu na bankiet – właśnie go znalazłeś!

Kapitalna Kapela „KAPELUSZE” to czwórka muzycznych wariatów, którzy dokładnie wiedzą czego chcą, a co więcej – czego chce publiczność. Ta bowiem, nawet najbardziej wymagająca, jest zawsze inspiracją i motywatorem dla muzyków do stworzenia najlepszego klimatu jaki tylko jest możliwy.

Wszyscy jesteśmy wykształceni muzycznie. Muzyka jest naszą pasją, więc niczym innym już się nie zajmujemy. Regularnie spotykamy się na próbach, co powoduje, że jesteśmy zgrani!!! Wszystko co gramy jest w 100% NA ŻYWO!!!

Nie pomagamy sobie dyskietkami!!! Grając od wielu lat w różnych składach, na różnych scenach muzycznych, zauważyliśmy, że nadmiar elektroniki zabija klimat, który tworzy się wtedy, gdy wykonujemy muzykę razem, na żywo.

Repertuar dostosowujemy do indywidualnych potrzeb. Gramy wszystko – no może prawie wszystko (nie szalejemy za disco polo, choć jeśli ktoś bardzo zechce, znamy standardy:)) . Umiemy zagrać całą resztę gatunków muzycznych (pop, rock, funk, standardy jazzowe, ludowe przyśpiewki – repertuar polski i zagraniczny).

Zapewniamy Was, że każdy znajdzie coś dla siebie (patrz: zakładka „REPERTUAR”).
Po odpowiednio wcześniejszym poinformowaniu, jesteśmy w stanie przygotować kilka Waszych ulubionych utworów muzycznych. Lubimy wyzwania!

Jeśli jesteście fanami zabaw dla gości, oferujemy kilka ciekawych i absorbujących wszystkich zgromadzonych, lecz to muzyka, a nie zabawy są naszym priorytetem, dlatego nimi nie zamęczamy. Traktujemy je bardziej jako urozmaicenie naszego głównego atutu – muzyki.

Jesteśmy samowystarczalni – na każdą imprezę zabieramy ze sobą profesjonalny sprzęt: instrumenty, nagłośnienie, światła i oczywiście nasz atrybut – KAPELUSZE.
Wszystko to transportujemy, rozkładamy i składamy sami, nie musicie się zatem bać, że w czymś trzeba nam pomagać- jesteśmy w branży wiele lat i wiemy, że komfort klienta jest priorytetem.

Zainteresowanych zapraszamy na próby, gdzie będziemy mogli na żywo zaprezentować nasz zespół i porozmawiać o dalszych, w naszym przekonaniu wspólnych już losach.